Банкетний зал на 60 осіб. Ресторан для весілля за Львовом | Ресторан «Гридниця»

Весільний банкет у “Гридниці”

Організація навіть маленького весілля – справа не з легких. І хоча цей момент у нас часто називають «приємними клопотами», наречені, які пройшли справжню весільну підготовку, знають – до свята варто готуватися серйозно, щоб гості були задоволені «на всі сто».

Хороший ресторан для весілля – уже половина успіху. Люб’язно запрошуємо у банкетний зал «Гридниця» – затишний ресторан за межами Львова. Тут, в атмосфері романтичного Середньовіччя, Ви зможете влаштувати маленьку, проте незабутню гулянку на честь вашого одруження. Одна із ключових переваг закладу – його знамените місце розташування. Наш весільний ресторан знаходиться у славетному Олеському замку, який уже багато століть є візитною карткою західного регіону України.

Для Вашого камерного весілля ми пропонуємо ексклюзивний банкетний зал у стилі середньовічної епохи. Театралізовані лицарські бої, розкішні середньовічні костюми, сприятливий інтер’єр, обслуговування на найвищому рівні – ресторан «Гридниця» гостинно відкриває свої двері для закоханих, що вирішили поєднати свої серця навіки!

Наш банкетний зал розрахований на 60 осіб. Втім, за сприятливих погодних умов цю кількість завжди можна збільшити, влаштувавши весільне святкування у шатрі. У такому випадку наш маленький зал може помістити 100 гостей. До слова, у літній та весняний сезон заклад пропонує ексклюзивну виїзну церемонію весілля з квітковою аркою на лоні чудової природи.

Банкетний зал «Гридниця» славиться своєю винятково смачною кухнею. Гостям пропонують скуштувати страви як української, так і європейської кухні. Більше того, можна поласувати наїдками, які подавали ще на весільному банкеті знаменитого князя Ягайла та польської королеви Ядвіги. Алкогольна родзинка закладу – натуральні настоянки власного виробництва. У меню закладу – понад 30 видів хмільник наливок. Таким асортиментом може похвалитися не кожен зал для міні-весілля, адже переважно ресторани орієнтуються більшу кількість гостей, ніж 60 чоловік.

Окрім затишного інтер’єру та смачної кухні, весільний ресторан «Гридниця» підготував для своїх відвідувачів цікаву розважальну програму. У перерві між застіллям наречені та їхні гості будуть насолоджуватися мелодійною музикою, танцями, вогняним шоу, та, звісно, кумедними конкурсами.

На сьогодні ресторан «Гридниця» розробив для молодят та їх гостей унікальні програми весільного свята. Особливою популярністю у нас користується авторська програма «Середньовічне весілля». Стилізований банкетний зал та наші аніматори дають можливість молодятам втілити у життя сценарій середньовічного весілля у давній Галичині. Для прихильників класичного розуміння свята  у нас є авторська програма «Українське весілля» із залученням талановитого автентичного гурту, який виконуватиме для молодят кращі українські композиції.  Зазначимо також, що до початку застілля чи уже наступного дня гостей запрошують на екскурсію кімнатами Олеського замку, а також на незабутню кінну прогулянку!

Банктений зал «Гридниця» чекає на щасливих наречених та їхніх гостей! Будемо раді зустрічі!  

Олеський замок
Віртуальний Тур
ресторан:
+38 (067) 67 11 303

екскурсії:
+38 (032) 64 25 193