Виїзне весілля. Українське маленьке весілля | Львів | Ресторан «Гридниця»

Казкове весілля у «Гридниці»!

міні весілля у Олеському замку

У великий день Вашого маленького весілля все має бути бездоганним. Кожнісінька деталь – починаючи від вишуканих аксесуарів красуні-нареченої і закінчуючи дрібними елементами весільного декору на авто, а також у банкетному залі. Що стосується останнього, то молодятам, обираючи ресторан для весілля, а також місце, де повинна відбутися виїзна церемонія одруження, варто проявити особливу ретельність та вимогливість, адже привітати молоду пару прийде чимало близьких людей.

Де відсвяткувати весілля на 60 осіб?

Камерне весілля  – чудова альтернатива звичному для нас свята. Адже українська традиція – це велике свято, де гуляє все село чи уся велика родина. Проте дедалі частіше наречені  влаштовують невеликий святковий банкет на 50 – 60 осіб. Весілля в такому «приватному» стилі близьке багатьом, адже дозволяє оточити себе людьми, які дійсно є важливими – рідні та друзі.

Ресторан «Гридниця» –  організує для вас надзвичайно пишне весілля, адже маленьке, не обов’язково просте. Дуже смачна кухня, домашні наливочки, дбайливе обслуговування створить приємну атмосферу, надасть гостям сили для веселих танців та розваг.

Відсвяткувати весілля у ресторані «Гридниця»  -  це найкраща порада нареченим. Спокійна атмосфера, романтичні краєвиди, величний дух древнього Олеського замку забезпечить приємні спогади на роки. Надзвичайний парк навколо замку ідеальне місце для фотосесії. Ми розкинемо шатро для літньої гулянки на свіжому повітрі. Накриємо смачний фуршетний стіл, запропонуємо цікаві розваги для гостей та молодят.

Наша ресторація пропонує молодятам організувати незабутнє весілля за містом Львів. Для цього у нас два типи святкових програм.

«Середньовічне весілля»

Незабутнє театралізоване дійство для молодої пари та їхніх гостей. Як правило, мова йде про костюмоване міні-весілля з дотриманням галицьких середньовічних традицій. Князь і княгиня, а саме так величають тут наречених, дають свої шлюбні обітниці на Містку закоханих, які скріплює придворний писар. Після офіційної процесії молодята поспішають на каретну прогулянку в околицях Олеського замку, а усі гості в цей час перебувають на екскурсії у стінах замку. Далі – справжня середньовічна гулянка у нашому ресторані, яка супроводжується виступом танцівниць, музикантів, традиційними конкурсами у дусі середньовічної епохи, а також ефектним вогняним шоу.

Така програма найбільше підходить для маленького весілля до 60 осіб. Костюми, забави важче організувати для великої кількості людей. Та й ідея переодягатися може сподобатися далеким родичам чи колегам по роботі. Лише найближчі люди можуть розділити з Вами всю чарівність та оригінальність цієї програми.

камерне середньовічне весілля

«Українське весілля»

Весілля в українському стилі – це більш традиційна програма для молодят. Нічого дивного, класичне українське весілля – це також захоплюючий сценарій. У цьому випадку родзинкою свята стане автентичний український гурт, який супроводжуватиме молодят під час церемонії та безпосередньо у залі для весілля. Справжня українська «брама» (викуп нареченої), особливий перший танець, розподіл короваю – якісне проведення такого весілля забезпечить наша професійна команда. Адже його організація потребує знань традицій, тамада повинен відчувати народний стиль мовлення, щоб усе виглядало природньо.

Українське весілля – це сукупність обрядів, традицій, надзвичайний вишитий одяг молодят та гостей. Все це створює надзвичайний колорит та атмосферу старовинного свята. Якщо ще додати веселі українські танці – польку, коломийку – під акомпонемент музичного гурту Ви отримаєте незабутнє весілля, яке будуть згадувати Вам усі його учасники.

маленьке українське весілля

Виїзна розписка

Молодій парі у ресторані «Гридниця» пропонується також виїзна розписка, яка вже кілька років залишається у числі головних весільних трендів. Для чого одружуватись  у похмурому РАЦСі, якщо можна влаштувати чудову церемонію біля заквітчаної арки посеред чудового замкового парку.  Тут будете тільки Ви, без ще десятка молодих пар, тільки Ваші родичі та друзі… І усе буде так як Ви завжди мріяли! Маленьке тихе весілля з любими Вашому серцю людьми!
виїзна розписка шлюб

Передусім виїзне весілля – це завжди красиві краєвиди, ефектне оформлення та справжня романтика.

Вартість весілля

Ціна на програму, що включає послуги ведучого, лицарські розваги, середньовічні танці, вогняне шоу – 19 500 грн.

Наш бакетний зал розрахований на 60 осіб.

Чекаємо з нетерпінням на ваш дзвінок, тел. 0676711303!

Олеський замок
Віртуальний Тур
ресторан:
+38 (067) 67 11 303

екскурсії:
+38 (032) 64 25 193