Романтичне освідчення в коханні | Львів | Ресторан «Гридниця»

Освідчення у «Гридниці»: скажіть «кохаю» по-особливому!

Романтичне освідчення в коханні, пропозиція руки і серця  – переломний момент у стосунках усіх закоханих. Нічого дивного, попереду у вас багаторічне спільне життя, на поріг якого треба увійти з невимовним почуттям щастя та любові.

романтичне освідченняСеред нескінченної кількості ідей для освідчення в коханні (зокрема, у Львові) іноді важко обрати ту, яка б отримали найвищу оцінку від вашої половинки. Етап «організація освідчення» передбачає уважне врахування основних вподобань коханої чи коханого, вибір потрібної романтичної локації та «реквізиту», тощо. Втім, найважливіше правило підготовки дуже просте:  цей день, без сумніву, повинен належати лише вам, закоханим.

«Гридниця» – романтичний ресторан у славетному Олеському замку (75 км від м. Львів). На сьогодні ресторація здійснює не лише організацію весільної церемонії, корпоративних та дитячих бенкетів, святкувань дня св. Валентина, але й створює спеціальні івенти для пропозиції руки і серця.

Ми з радістю допоможемо організувати незабутнє освідчення в коханні у нашому ресторані за містом Львів. Останнім часом такі пропозиції користуються неабияким попитом, адже закохані мають можливість організувати не лише незабутню романтичну вечерю у ресторані, але й побувати у величному Олеському замку, покататися на конях, проїхатися у кареті, відвідати інші відомі місця у регіоні. Простіше кажучи – провести чудовий вікенд за Львовом, насолоджуючись неповторними краєвидами та, звісно, присутністю одне одного.

Для закоханих пар романтичний ресторан «Гридниця» розробив спеціальну пропозицію – ексклюзивну вечерю «Віч-на-віч». Тільки уявіть собі: запалені свічки, келихи з вином, вишукані страви, улюблена музика та … ви одні у залі ресторану! А далі – не менш романтична подорож кімнатами древнього замку, які розкривають таємниці кохання князів та княгинь…

Романтичне освідчення в коханні – це необов’язково пропозиція руки і серця. Невиправні романтики можуть обрати нашу особливу вечерю для святкування річниці весілля, дня народження чи іншої важливої дати для ваших стосунків. Зрештою, щоб сказати «кохаю» не завжди потрібен привід, іноді варто робити це просто так.

Аби враження від освідчення в коханні були ще яскравішими, адміністрація найромантичнішого ресторану «Гридниця» у Львові пропонує також прокат середньовічних костюмів. Бажаємо успіху у підготовці особливого вечора тет-а-тет і, звісно, ж почути довгождане «ТАК!» від своєї половинки!

Олеський замок
Віртуальний Тур
ресторан:
+38 (067) 67 11 303

екскурсії:
+38 (032) 64 25 193