Наливки, настоянки. Доставка по Україні | Львів | Ресторан «Гридниця»

Хмільний привіт із «Гридниці»!

На доброму святі добра чарка не буде зайвою. У часи середньовіччя  жодне галицьке застілля не обходилося без хмільних настоянок. Рецепти та особливі секрети більшості із них збереглися до наших часів. Частування настоянкою перетворилося у своєрідний ритуал. Ключове правило – вміти вчасно зупинитися.

Сьогодні купити настоянки «із присмаком середньовічних традицій» ви можете у ресторані «Гридниця», що знаходиться на території славетного Олеського замку, за містом Львів. Ресторація пропонує понад 30 типів натуральних настоянок власного виробництва. Серед них гіркі та солодкі настоянки, або, як їх ще часто називають «спотикачі».

Старка, часниківка, ягодянка, цитринівка, слив’янка, медовуха, королівський горіх – це не просто перелік алкогольного асортименту нашої ресторації. Більшість із цих ексклюзивних напоїв володіють чудовими лікувальними властивостями, стаючи ефективними засобами для покращення травлення, нещадними у боротьбі із застудою та іншими захворюваннями. І звісно ж, улюблена настоянка -  це гарантія хорошого настрою на весь вечір!

До слова, купити наливки ви може не лише у нашому ресторані. Тепер ми активно пересилаємо їх у всі регіони України просто зателефонуйте нам і скоро Ви отримаєте бажаний пакунок від нас.

Ціна наливок 200 грн. за 0,5л

Спотикач з троянди та Королівський горіх по 250 грн. за 0,5л

Обирайте свою майбутню улюблену настоянку у нашому Меню.

Замовлення приймаються за тел. (067) 67-11-303 або електронною поштою info@grydnycia.lviv.ua

Свято Наливок у Львові, 2016р.

Олеський замок
Віртуальний Тур
ресторан:
+38 (067) 67 11 303

екскурсії:
+38 (032) 64 25 193