Конференції та семінари | Львів | Ресторан «Гридниця»

Конференції та семінари

Як правило, на Олеський замок припадає останній день в подібних заходах. Програму можна розрахувати на цілий день — з екскурсією по замках — Золочівському, Підгорецькому та Олеському, і обідом (вечерею) з програмою у нашому заміському ресторані.

Для масштабних заходів є розроблена програма одночасного перебування на території замку до 1000 осіб. В цьому випадку гостей розділяють на кілька груп, які “мігрують” по площадках з різними дійствами. До прикладу, одна група перебуває на екскурсії експозиційними залами замку, друга – насолоджується видовищем лицарських боїв та бере участь у давніх ігрищах на площадці перед замком, в саду позаду замку на стилізованому козацькому фуршеті із кулішем забавляється ще одна група, у залах ресторану під дегустацію фірмових наливок та настоянок проходить концерт середньовічної музики.

Ціна бенкету на людину в середньому складає від 550 грн. (без урахування алкоголю). Ресторан має своїх 2 окремих зали і можливість використовувати зал для засідань на 200 осіб в Монастирі Капуцинів (що знаходиться навпроти замку).

Олеський замок
Віртуальний Тур
ресторан:
+38 (067) 67 11 303

екскурсії:
+38 (032) 64 25 193