День святого Валентина | Ресторан «Гридниця»

День святого Валентина

Ви скажете, що пройшли ті часи, коли всі панни були прекрасні, а кавалери – шляхетні? Коли заради кохання здійснювали подвиги і віддавали півцарства за один лиш погляд? Коли під ноги чарівної леді стелили оксамитовий плащ, а за її честь ставали на бій!

день закоханихВи скажете, все те в минулому. Але, коли стоїш на подвір`ї старовинного Олеського замку, відчуваєш, що ці древні камені, могутні мури, лункі коридори величного замку пам`ятають ті красиві часи і безліч правдивих історій кохання. Тут все створює чарівну атмосферу піднесених почуттів і бажань. Здається, зупинився час. І середньовічний інтер`єр ресторану Гридниця ніби з того часу, коли відважний чернець Валентин ризикував життям заради щастя і любові.

Наш романтичний ресторан – чудове місце, де можна відзначити День усіх закоханих – 14 лютого.

Відчиніть обкуті залізом дерев`яні двері Гридниці і ступіть під склепіння ресторанної зали. Ви побачите масивні дерев`яні меблі і натуральний камінь, шкури впольованих звірів і недбало залишену кольчугу, а поруч – лицарський шолом і меч. На столах – кераміка і кришталь, льняні серветки. Так, ніби ще вчора можновладний князь справляв тут пишну учту в честь коханої. Замовляйте вишукані страви і благородні напої, а романтичне оформлення зали підкреслить атмосферу свята св. Валентина. Все в Гридниці служить для того, щоб вечір, проведений тут, став незабутнім. Ніжна скрипка і романтична гітара розкриють Ваші почуття без слів, а щасливе кохання в стінах цього замку короля Собезького та Марисеньки пророчить щастя для усіх пар, що проведуть тут вечір… Адже закохані завжди трішечки містики.

романтична вечеря на день валентина

А ще вони завжди романтики. Як вам можливість переодягнутися в розкішні середньовічні костюми і відкрити свою половинку в образі вельможного князя чи княгині? Оригінальна костюмована фотосесія на фоні Олеського замку нагадає вам про цей чарівний день св. Валентина згодом і, безумовно, стане сюрпризом для Ваших друзів у Facebook чи VK!

Забронюйте весь ресторан, якщо ви бажаєте зробити це свято зовсім особливим і будете там тільки вдвох. Тиха романтична вечеря … Очі-в-очі і серце-до-серця …

Персонал ресторану працюватиме непомітно для Вас, що тільки proofread my paper for me services by sigmaessays.com підкреслить особливу атмосферу приватності. І, можливо, саме тут ваше життя зміниться назавжди.

Романтичний вечір в ресторані Гридниця стане чудовим подарунком з нагоди свята дня святого Валентина! Адже любов – це наші вчинки. Чи справді пройшли ті часи, коли за вдячний погляд коханої лицар віддавав півцарства?

Олеський замок
Віртуальний Тур
ресторан:
+38 (067) 67 11 303

екскурсії:
+38 (032) 64 25 193