Дитяче день народження святкування | Львів | Ресторан «Гридниця»

Дитяче свято у «Гридниці»!

Дитинство – пора неймовірних пригод та веселощів. Дуже важливо, аби у цей період батьки могли забезпечити малюку якомога більше яскравих вражень, зокрема, через розвиваючі ігри, спілкування з однолітками та звісно, організацію незабутнього дитячого свята. Насамперед – дня народження, яке у дитячі роки є чи не найбільш очікуваною подією.

Цілком зрозуміло, що у Львові ви можете знайти чимало престижних закладів, у яких можна провести святкування дня народження дитини, проте зануритися у справжню середньовічну казку вам допоможе славетний Олеський замок неподалік Львова. Всередині цієї унікальної історичної пам’ятки і знаходиться наша ресторація – місце, де всі середньовічні легенди стають реальністю і оживає шляхетне галицьке лицарство з усіма його почестями та обладунками.

Дитяче день народження, випускний молодшої школи чи просто поїзка на канікулах у «Гридниці» – це, без сумніву, прояв новизни та оригінальності традиційного свята, прекрасна альтернатива звичним дитячим кафе у Львові. Передусім тому, що кожен малюк під час святкування дізнається чимало цікавого з курсу історії та культурології. З дітьми постійно працюють професійні аніматори, які проводять цікаві екскурсії по замку, захоплюючі майстер-класи із техніки володіння лицарською зброєю, а також можуть організувати невеличку кінну прогулянку. Усе святкування дня мимоволі перетворюється у захоплюючу гру, яку не хочеться покидати. Додамо сюди банкетний зал з автентичним оформленням, смачну кухню, свіже повітря – і отримаємо просту формулу незабутнього дня народження.

Програми святкування

Наш ресторан пропонує пізнавальні програми для дітей. На сьогодні у закладі діє відразу дві авторських програми для дитячого дня народження – «Гридні Олеського замку» та міні-квест «В пошуках скарбів короля Олеського замку».

«Гридні Олеського замку»

дитяче день народження у гридниціТак, перша програма – це своєрідне знайомство з романтичною епохою Середньовіччя. Малеча отримає змогу спостерігати за справжнім лицарським турніром.  Гості   (і дорослі, і діти)  можуть побавитись в різноманітні середньовічні ігри: це і бої на мяких мечах, стрільби з арбалету та луку, ходьба на ходулях, перегони на лижах по 4 чоловік, “городки”, бої на колоді, стрибки в мішках, перетягування канату.

Для іменинника  - подарунок – посвята в лицарі. 

Тривалість: 1,5-2 години

Кількість дітей до 25 дітей більше 26 дітей
Ціна 3500 грн за групу 140грн з дитини

«В пошуках скарбів короля Олеського замку»

дитячий день народження квестЧудова гра, що зробить дитячий день народження незабутнім святом для маленьких гостей. Адже, міні-квест – випробування не з легких. Перш ніж дійти до омріяного скарбу, діти повинні здати справжній екзамен на фізичну спритність, відвагу та кмітливість. Головоломки Сови, павутина Дербелихи, ельфійський лабіринт – ніхто не казав, що шлях до скриньки скарбів древнього замку буде легким…

Тривалість: 1,5 – 2 години

Кількість дітей До 10  від 11 діток
Ціна 900 грн. 130 грн. за дитину

Для діток ви можете замовити комплексний обід    110 грн.

(бульйон, курячий шашлик, картопля по-домашньому, салат, компот) 

Ярослава

Чекаємо на ваших діток ресторані «Гридниця» (75 км від м. Львів)!

Олеський замок
Віртуальний Тур
ресторан:
+38 (067) 67 11 303

екскурсії:
+38 (032) 64 25 193