Дитяче день народження святкування | Львів | Ресторан «Гридниця»

Дитяче свято у «Гридниці»!

Дитинство – пора неймовірних пригод та веселощів. Дуже важливо, аби у цей період батьки могли забезпечити малюку якомога більше яскравих вражень, зокрема, через розвиваючі ігри, спілкування з однолітками та звісно, організацію незабутнього дитячого свята. Насамперед – дня народження, яке у дитячі роки є чи не найбільш очікуваною подією.

Цілком зрозуміло, що у Львові ви можете знайти чимало престижних закладів, у яких можна провести святкування дня народження дитини, проте зануритися у справжню середньовічну казку вам допоможе славетний Олеський замок неподалік Львова. Всередині цієї унікальної історичної пам’ятки і знаходиться наша ресторація – місце, де всі середньовічні легенди стають реальністю і оживає шляхетне галицьке лицарство з усіма його почестями та обладунками.

Дитяче день народження, випускний молодшої школи чи просто поїзка на канікулах у «Гридниці» – це, без сумніву, прояв новизни та оригінальності традиційного свята, прекрасна альтернатива звичним дитячим кафе у Львові. Передусім тому, що кожен малюк під час святкування дізнається чимало цікавого з курсу історії та культурології. З дітьми постійно працюють професійні аніматори, які проводять цікаві екскурсії по замку, захоплюючі майстер-класи із техніки володіння лицарською зброєю, а також можуть організувати невеличку кінну прогулянку. Усе святкування дня мимоволі перетворюється у захоплюючу гру, яку не хочеться покидати. Додамо сюди банкетний зал з автентичним оформленням, смачну кухню, свіже повітря – і отримаємо просту формулу незабутнього дня народження.

Програми святкування

Наш ресторан пропонує пізнавальні програми для дітей. На сьогодні у закладі діє відразу дві авторських програми для дитячого дня народження – «Гридні Олеського замку» та міні-квест «В пошуках скарбів короля Олеського замку».

«Гридні Олеського замку»

дитяче день народження у гридниціТак, перша програма – це своєрідне знайомство з романтичною епохою Середньовіччя. Малеча отримає змогу спостерігати за справжнім лицарським турніром.  Гості   (і дорослі, і діти)  можуть побавитись в різноманітні середньовічні ігри: це і бої на мяких мечах, стрільби з арбалету та луку, ходьба на ходулях, перегони на лижах по 4 чоловік, “городки”, бої на колоді, стрибки в мішках, перетягування канату.

Для іменинника  - подарунок – посвята в лицарі. 

Тривалість: 1,5-2 години

Кількість дітей До 20 від 20 дітей
Ціна 130 грн. за дитину

«В пошуках скарбів короля Олеського замку»

дитячий день народження квестЧудова гра, що зробить дитячий день народження незабутнім святом для маленьких гостей. Адже, міні-квест – випробування не з легких. Перш ніж дійти до омріяного скарбу, діти повинні здати справжній екзамен на фізичну спритність, відвагу та кмітливість. Головоломки Сови, павутина Дербелихи, ельфійський лабіринт – ніхто не казав, що шлях до скриньки скарбів древнього замку буде легким…

Тривалість: 1,5 – 2 години

Кількість дітей До 10  від 11 діток
Ціна 900 грн. 120 грн. за дитину

Для діток ви можете замовити комплексний обід    95 грн.

(бульйон, курячий шашлик, картопля по-домашньому, салат, компот) 

Ярослава

Чекаємо на ваших діток ресторані «Гридниця» (75 км від м. Львів)!

Олеський замок
Віртуальний Тур
ресторан:
+38 (067) 67 11 303

екскурсії:
+38 (032) 64 25 193