Конкурс до дня св. Валентина | Ресторан «Гридниця»

Конкурс до дня св. Валентина

конкурс на день валентина

Скоро день св. Валентина, а отже потрібно все зазделегідь спланувати.

Найромантичніший ресторан “Гридниця” та ювелірний магазин “Маркосолі” підготують для Вас і романтичну вечерю у День всіх Закоханих та надзвичайний подарунок.

Вам потрібно лише взяти участь у нашому конкурсі та отримати незабутні враження!

Умови конкурсу:

1. Вподобати сторінку ресторану Гридниця https://www.facebook.com/RestoranGrydnycia/ та Маркосолі https://www.facebook.com/markosoli.gold/ .
2. Відібрати улюблену фотографію вашої пари і розмістити в себе на сторінці з текстом: Ми беремо участь в конкурсі https://goo.gl/XqrDWe для отримання найроматичнішої вечері в першому середньовічному ресторані України «Гридниця» та хочемо отримати подарунок від ювелірної мережі «МаркоСолі» #Валентина2016Львів підтримайте нас.
3. В коментарі до цього посту про конкурс на https://www.facebook.com/RestoranGrydnycia/, будь ласка, залиште посилання на публікацію вашого фото.
4. Лайкнути публікацію про конкурс.
5. Зробити репост публікації про конкурс.

І ще приємні сюрпризи. Подарунки від наших друзів Aromisto http://aromisto.com.ua/ та Аграфка http://www.agrafka.com.ua/
10.02 за допомогою системи random ми оберемо 3-х переможців !!!

1 місце – Романтична вечеря у ресторані «Гридниця» + Подарунковий сертифікат на 500 грн. або знижка – 30% на ювелірну прикрасу від «МаркоСолі» + Сюрпризи від наших друзів Aromisto та Аграфка

2 місце – Пляшка фірмової наливки від ресторану «Гридниця» та купон на знижку 20% від «МаркоСолі»

3 місце – Пляшка фірмової наливки від ресторану «Гридниця» та купон на знижку 20% від «МаркоСолі»

Олеський замок
Віртуальний Тур
ресторан:+38 (067) 67 11 303
екскурсії:+38 (032) 64 25 193